מידע ומאמרים

משמורת משותפת, תשלום מזונות ?!שופט פורץ דרך...האמת דרך הגיונית, אבל האם הוא רואה את כל התמונה?האם נכון לשנות בעיה נקודתית מבלי לראות את כל התמונה לאפליה מגדרית בתחום דיני המשפחה תוך שינוי נקודת איזון בצד אחד של המגדר?...הרבה נקודות למחשבה.

 

 

"אני רוצה ניצחון....ניצחון מוחץ!!!"

לא, אל תבקשו ממני לנצח ב-"ניצחון מוחץ"!!...

ניהול קונפליקט הנובע ממשבר משפחתי זה לא משחק דרבי בבלומפילד....

לא נכון לסיים ב"ניצחון מוחץ",  "לא חכם להשאיר אדמה חרוכה.."

אז מה כן אפשרי?

לשמור על הזכויות, לנהל מהלכים בחוכמה, ברגישות ובנחישות...

לא מעט נשים ו/או גברים לא הצליחו לממש את הצורך אנושי טבעי להולדת ילדים ולמימוש הורות, והם מעוניינים לממש צורך זה ללא קשר נישואין . לשם כך נחתם חוזה הורות משותפת המסדיר את אחריות ההורים לגידול הילד ומדגיש את העובדה כי שותפות באחריות ההורית אינה מחייבת בהכרח קשר נישואים...

הסכם גירושין, הוא לרוב הדרך הנעימה והיעילה ביותר לסיים את מערכת הנישואין. הסכם גירושין טוב יסגור היטב את כל הפינות באופן שימנע או לפחות יצמצם למינימום את המחלוקות העתידיות בין בני הזוג החתומים עליו.

 

מה צריך לכלול הסכם גירושין טוב?

 

כאשר יש לבני הזוג ילדים משותפים קטינים...

אם אתם ידועים בציבור שאין בכוונתכם להינשא, הסכם לחיים משותפים יש בו כדי להגן על הרכוש שכל אחד מכם הביא לחיים בצוותא. בהסכם מסדירים את אופן החיים המשותפים וכן את דרך הפירוד, חלוקת רכוש המשותף ותשלום מזונות, למקרה שהחיים יחד לא יעלו יפה.

הסכם המסדיר את יחסי הממון בין בני זוג נשואים וטעון אישור בית המשפט, בהתאם לחוק יחסי ממון, האישור נעשה במעמד שני בני הזוג בבית המשפט.

 

אישור ההסכם נותן להסכם תוקף של פסק דין. כלומר בן זוג שנפגע כתוצאה מהפרת ההסכם זכאי לתרופות – אכיפה, פיצויים או ביטול. יש לאשר רק בבית המ...

על תהליך הגישור

 

גישור הוא שיטה אלטרנטיבית ליישוב סכסוכים, שבה גורם נייטרלי מסייע לצדדים לסכסוך להשיג הסכם בעניין שבו לצדדים יש אינטרס משותף יחד עם חילוקי דעות.

 

מטרת הליך זה היא למצוא פתרונות ליישוב סכסוכים בדרך של הסכמה ודו-שיח, ובכך לחסוך הגעה עם המחלוקת אל...

המודעות לחשיבותם של הסכמי ממון גדלה בשנים האחרונות בישראל עקב מספר גורמים:

  • העלייה באחוז הגירושין

  • העלייה באחוז הנישואין השניים (זוגות שהתגרשו ומתחתנים בשנית)

  • העלייה בגיל הנישואין הגורמת לכך שבני הזוג מגיעים לקשר עם הון אישי עליו הם רוצים להגן. 

 

יש הסוברי...

הסכם ממון הנעשה לפני הנישואין מסדיר את היחסים הרכושיים עם בן הזוג שלכם וקובע שיתוף או הפרדה רכושית לגבי סוגי נכסים שונים. הסכם ממון כזה ניתן לאשר אצל נוטריון או רשם נישואין וכמו כן ניתן לאשרו בבית המשפט לענייני משפחה.

 

Please reload

לפגישת ייעוץ מקצועית
צלצלו עכשיו 052-3943004
 
או שלחו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם
שד' גיבורי ישראל 24
איזור תעשיה פולג, נתניה